Компанія Lenovo представила новий формат пакування своєї продукції бренду ThinkPad. Новий варіант більш екологічний і відбувається без клейкої стрічки за допомогою бамбуку.

Як повідомляють у пресслужбі компанії Lenovo, їхні інженери усунули пластикову клейку стрічку з нижньої частини пакування, представивши коробки, які виконують захисну функцію та закриваються без сторонніх елементів.

Нова конструкція пакування має самоблокувальний елемент із двома кліпсами внизу та відповідними отворами для фіксації, що забезпечують більшу стабільність.

Як зазначається, відокремлення пластикової стрічки від картонної коробки є проблемою на переробних підприємствах. Тож новий метод пакування, що використовує менше пластику, сприяє тому, що більше картону потрапляє на переробку.

Також у компанія почала впроваджувати ініціативи щодо екологічності, понад десятиліття тому. Завдяки цьому вдалось зекономити понад 3100 тонн пакувальних відходів.

Ще одне цікаве рішення Lenovo – використання формованої целюлози, волокна та поліетилену низької густини (ПНГ), замість традиційного пінопласту.

Ще з 2008 року компанія використовує повністю перероблюваний пакувальний матеріал. А починаючи з 2018 року ThinkPad X280 постачається з термоформованими подушками з бамбука (одна з найбільш швидкорослих рослин у світі з річним циклом життя, що не створює токсичних відходів у процесі виробництва) та цукрового очерету.

Як повідомлялося, за оцінками дослідників Катсіарини Пабортсави й Річарда Лемпіта з Національного центру океанографії в Саусгемптоні, США, в Атлантичному океані міститься близько 200 мільйонів тонн пластику — це в 10 разів більше, ніж вважалося до того.