«Прикро, що коли оголосили вирок підсудним у справі Скнилівської трагедії, без належного покарання залишились чотири генерали та два паяци з Львівської міської ради. Адже усі вони – безпосередні організатори того кривавого свята і в процесі судового слідства це неодноразову доведено». Так прокоментував оголошений сьогодні вирок у справі авіакатастрофи на Скнилові голова ЛМГО «Скнилівська трагедія» Стефан Козак.

За словами С. Козака, ЛМГО «Скнилівська трагедія» докладе максимум зусиль для того, аби на лаві підсудних виявились міський голова Львова Любомир Буняк та екс-керуючий справами Львівського міськвиконкому Олег Кузан, а також чотири генерали, яких суд допитав в якості свідків (колишній головнокомандувач ВПС Збройних сил України, генерал-полковник Володимир Стрельніков, колишній командувач 14 авіаційного корпусу генерал-лейтенант Сергій Онищенко, екс-заступник Головнокомандувача ВПС ЗС України з бойової підготовки військ та ВНЗ, начальник бойової підготовки, генерал-лейтенант Олександр Волошенко та екс-заступник начальника бойової підготовки ВПСУ, генерал-майор запасу Володимир Алексєєв).

«Окрім цього у моїй свідомості не вкладається той факт, як за загибель 77 людей суд міг присудити такий короткий термін. Але це вже питання виключно законодавства», – наголосив С. Козак.

ЗІК