Про це він заявив 2 вересня під час зустрічі з мешканцями міста Нововолинська, присвяченій презентації передвиборчої програми політичної сили та представлення єдиного кандидата від опозиційних сил по Володимир-Волинському мажоритарному округу №19, інформує власкор Вголосу у Луцьку.

Олег Тягнибок повідомив, що влада будь-якою ціною намагається не пропустити націоналістів до парламенту, оскільки розуміє, що «Свобода» у Верховній Раді – це пряма загроза для олігархічно-кланового прокремлівського режиму.

«Сьогодні влада робить все для того, щоб завадити «Свободі» перемогти на виборах. Вона розуміє, що націоналісти у парламенті – це початок кінця їхньому правлінню. Тому робиться все для того, щоб у Верховній Раді не сформувалася опозиційна до Партії регіонів більшість, яка зупинить Януковича. Ми також маємо усвідомлювати: не буде «Свободи» у парламенті – не буде антирегіональної більшості», – зазначив лідер ВО «Свобода».

Олег Тягнибок також акцентував увагу на тому, що Партія регіонів, очевидно, не зупиниться перед фальсифікацією виборів для того, щоб спробувати утримати владу. Як приклад таких дій він назвав спосіб формування окружних виборчих комісій, де влада з допомогою провладних і маловідомих партій отримала більшість.