ДБР розслідує можливу розтрату бюджетних коштів посадовцями Одеської обласної ради протягом 2015-2019 років.

Про це повідомляє пресслужба ДБР.

Сказано, що обшуки відбуваються в межах розслідування кримінального провадження щодо розтрати бюджетних коштів, виділених на розвиток Ізмаїльського регіону.

Зазначається, що протягом 2015-2019 років Одеською обласною радою виділялись грошові кошти на розвиток Ізмаїльського району Одеської області, зокрема на такі об’єкти, як: капітальний ремонт будинку культури; капітальний ремонт дороги; реконструкцію незавершеного будівництва загальноосвітньої школи; капітальний ремонт дитячого садочка в м. Ізмаїл Одеської області; капітальний ремонт дитячо-юнацької спортивної школи; капітальний ремонт будівлі аеровокзалу "Аеропорт Ізмаїл".

Сказано, що виділені на розвиток регіону бюджетні грошові кошти були витрачені не за цільовим призначенням, оскільки вказані будівельні роботи фактично не проводились або проводились не в повному обсязі. Підприємства, які брали участь у проведенні будівельних робіт, штучно визначались переможцями за тендерними процедурами. Отримані бюджетні кошти внаслідок перераховувались на рахунки компаній-нерезидентів України, що можуть бути пов’язані з керівництвом Одеської обласної ради.

Також повідомляється, розпорядженням та безпосереднім контролем за проведенням зазначених робіт займалися посадові особи Ізмаїльської міської ради.

Як писав "Вголос", в Одеській облраді ДБР проводило обшуки.