Останніх півроку мера Садового не просто немає у Львові, його навіть не відчувається.

Про це під час програми “Народне толк-шоу”, що на телеканалі НТА пояснив львівський журналіст Микола Савельєв.

"Акція протесту проти міського голови Андрія Садового потрібна. Останніх півроку Садового не просто немає у Львові. Його навіть не відчувається. Без Садового, його партії та різних колаборантів у місті нічого не вирішується. Коли Садовий пішов на президентські вибори, то один день містом керував один заступник, на наступний день - інший. І коли ти приходив із своїми проблемами, то заступники говорили: я тобі нічого не обіцяв, йди до того, хто містом керував у понеділок", - сказав журналіст Микола Савельєв.

Нагадаємо, напередодні депутати Львівської міської ради зареєстрували ухвалу про дострокове припинення повноважень мера Львова. Підстава – рішення суду про визнання Андрія Садового винним у бездіяльності щодо не закриття Грибовицького сміттєзвалища.

У понеділок, 27 травня, під стінами міської ради львів’яни оголосили безстрокову акцію протесту з вимогою відставки Садового.

Більше про те, хто й чому хоче усунути Садового з посади, – читайте у статті: Досить обкрадати місто! Львів обіцяє Садовому відставку.