На Житомирщині на дні річки Случ поблизу с. Полянки знайшли мертвими в авто 39-річного чоловіка та його 14-річного пасинка.

Їх шукали дві доби.

Про це інформує ТСН.

За версією слідчих, авто злетіло у річку, внаслідок чого люди загинули.

Дружина і мати Світлана Савчук розповіла, що чоловік із сином зникли 9 листопада о 17:00.

Вдень чоловік заїжджав до неї на роботу, а із сином вона говорила телефоном, коли той повернувся зі школи. Нібито чоловік узяв сина та собаку і вони поїхали до лісу, але так і не повернулися. Жінка перевірила, що ані до родичів, ані до знайомих вони не заїжджали. Телефони не відповідали.

Напередодні не було конфліктів чи сварок

У родині, за словами Світлани, напередодні не було конфліктів чи сварок. Чоловік із пасинком були у хороших відносинах. Тому жінка звернулася до поліції. Там оголосили розшук. Водолази знайшли машину з тілами.

Зниклі – 14-річний Максим Мазко та 39-ти річний Денис Савчук. Камери спостереження зафіксували, як машина з чоловіком за кермом і підлітком на пасажирському сидінні виїхала з містечка. Далі не було жодних слідів.

Рятувальники на гумовому човні обстежували дно річки. На дно кидали причіплений за мотузку магніт. І лише водолази змогли знайти на дні втоплений з людьми автомобіль.

Родина купила автівку лише два місяці тому. Загиблий Денис Савчук нещодавно здав на водійські права. У поліції припускають, що чоловік у темряві не розрахував відстань і машина задом з'їхала у воду. Вибраться з автівки ніхто не зміг.

Читайте більше актуальних новин Вголосу: