Мати одного зі студентів одеського коледжу, в якому сталася жахлива пожежа, Альона Трофимчук написала зворушливий пост про свого сина.

Пост вона розмістила на своїй сторінці у “Фейсбуці”.

“Прошу молитв за упокій раба божого Кирила. Спи спокійно, синочку. Вогонь забрав тебе. Безглузда і жорстока смерть. Люблю тебе нескінченно”, – написала жінка.

Як інформує  ТСН,  родичі впізнали ще одну жертву жахливої пожежі в коледжі. Загиблим виявився 16-річний студент коледжу Кирило Трофимчук. За словами матері хлопця, наразі проводять усі необхідні експертизи ДНК.

До слова, у день пожежі хлопець зателефонував матері, сказав, що задихається від диму і попрощався. При цьому торік родина поховала брата Кирила – Іллю. Він помер від саркоми Юінга у віці 16 років.

Прошу молитв о упокоении раба божьего Кирилла. Спи спокойно сыночек. Огонь забрал тебя. Нелепая и жестокая смерть. Люблю тебя бесконечно.

Опубліковано Alena Trofimchuk Субота, 7 грудня 2019 р.

Як писав “Вголос”, в Одеському коледжі спалахнула пожежа. Займання виникло на 3-му поверсі Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу близько 10.00.

Зазначається, що ймовірною причиною пожежі в Одеському коледжі є стара проводка. Проводку не міняли з 1966 року.