На Чернівеччині сімейна пара з коронавірусом викликала додому “швидку” і приховала від медиків  інформацію про те, що недавно чоловік та жінка повернулися на Батьківщину з-за кордону.

Про це повідомив очільник Чернівецької ОДА Сергій Осачук.

Після цього інциденту двох лікарів ізолювали та “позбавили” можливості допомагати іншим.

За словами Осадчука, чоловіка та жінку забрали до лікарні і лише згодом вияснилась правда про їхнє перебування за межами України.

При цьому очільник Чернівецької ОДА звернувся до своїх країн і закликав їх бути відповідальними та не наражати інших на небезпеку.

Сергій Осачук про останні результати тестів на COVID-19 та ситуацію у Чернівецькій області [27.03.2020]

У Чернівецькій області сьогодні, 27 березня, від коронавірусу одужав ще 1 буковинець. Це мешканець села Колінківці. Таким чином, чернівецькі лікарі вилікували від COVID-19 уже 5 пацієнтів. Також сьогодні офіційно підтверджено ще 12 випадків зараження коронавірусом. Це переважно особи старшого віку. Більшість із них були інфіковані рідними, які повернулися з-за кордону. Загальна чисельність хворих на Буковині від першого встановленого випадку складає 59 осіб.Географія поширення нових випадків у області:Чагор Глибоцького району – 5 осіб;Чернівці – 3 особи;Колінківці Хотинського району – 1 особа;Мілієве Вижницького району – 1 особа;Вашківці Вижницького району – 1 особа;Глибока – 1 особа. Загалом Чернівецький обласний лабораторний центр сьогодні проаналізував 51 зразок.

Опубліковано Чернівецька обласна державна адміністрація Пʼятниця, 27 березня 2020 р.

Як писав “Вголос”, В Україні підтверджено 311 випадків захворювання коронавірусом, з них 8 летальних.