Відзначимо, що сьогодні спортсменки змагались не стільки одна з одною, скільки з погодою: під час гонки на стадіоні почався сильний снігопад з рвучким вітром.

Перемогу святкувала Дар’я Домрачьова з Білорусі, другою стала Кайса Макарайнен з Фінляндії, бронза – у переможниці спринту Лаури Дальмайєр з Німеччини.

Семеренко сьогодні допустила 4 промахи і стала дев’ятою. Найближчі її переслідувачки у загальному заліку Вероніка Віткова та Францишка Хільдербранд зайняли 11 та 44 місця відповідно. Щоправда такий низький результат зумовлений тим, що Хільдербранд переплутала установки і почала розбивати мішені Віткової. У підсумку представниця збірної Чехії втратила багато часу на стрільбищі (у фінішному протоколі їй компенсували 50 секунд, таким чином Віткова, яка приїхала на фініш 17-ою стала 11-ою), а Хільдербранд отримала 5 хвилин штрафу.

Найкращий результат серед українок показала Юлія Джима, яка стала сьомою. Відзначимо також, що всі наші дівчата фінішували у заліковій зоні: Наталія Бурдига 23-ою, Яна Бондар – 25-ою, Ольга Абрамова – 27-ою.

Також сьогодні гонку переслідування мають пробігти чоловіки, яка закриє програму 7 етапу Кубку світу у Нове Место (Чехія).

Відео від Сімона Фуркада про погодні умови в Чехії.

When conditions look like that 2 hours before the race, you just hope it will calm down. Fingers crossed... Quand les conditions ressemblent à ça 2 heures avant la course, tu n'as qu'un souhait, que cela se calme. On croise les doigts...