Про це повідомляє кореспондент «Вголосу».

«Ми, бібліотекарі, не можемо лишатися осторонь військових подій в Україні. Тому вирішили у такий спосіб допомогти армії. І хоча не йдеться про мільйони гривень, сподіваємося, що наш малий внесок стане у нагоді під час лікування українських військових», – наголосила провідний бібліотекар Центральної бібліотеки для дітей та юнацтва Тетяни Пилипець.

Разом із грошима бібліотекарі відправлять бійцям і листівки, підписані дітлахами та перехожими під час благодійного ярмарку «Рука допомоги».

«Завжди приємно отримувати листівки, тим паче коли йдеться про військових. Отже в такий простий, але щирий спосіб, ми вирішили запропонувати дітям та дорослим висловити слова подяки нашим бійцям», – сказала бібліотекар.

Планується, що гроші та листівками бібліотекарі разом з дітьми сьогодні ввечері віднесуть до військового госпіталю Західного регіонального управління Державної прикордонної служби.

Як писав «Вголос», 29 вересня у Львові в рамках Всеукраїнського дня бібліотек стартував День хакі «Бібліоготовність №1».