Про це інформує кореспондент «Вголосу».

Ярмарок відбувся у рамках великого дійства під назвою День кольору хакі «Бібліоготовність №1».

За словами провідного бібліотекаря Центральної бібліотеки для дітей та юнацтва Тетяни Пилипець, цього року своє професійне свято працівники цієї галузі вирішили відзначити по-особливому.

«Наші плани скорегувала війна. І ми вирішили, що для нас, бібліотекарів, День кольору хакі буде більш гармонійним, ніж традиційні розважальні заходи», – наголосила бібліотекар.

До свята готувалися всім містом. Маленькі читачі з 17-ти дитячих бібліотек, починаючи з 1 вересня, власноруч виготовляли різноманітні сувеніри: ляльки-мотанки, українські віночки, жовто-блакитні прикраси, вироби з полімерної глини, картини, вишиті бісером, листівки тощо. Всього на ярмарку було представлено понад 500 дитячих робіт.

Учень 2 класу львівської середньої школи № 91 Олег взяв участь у підготовці та проведені ярмарку свідомо. «Ми ще маленькі, проте знаємо, чому наших солдат забирають до зони АТО. Мого вуйка також забрали захищати Україну. І тому я в такий спосіб хочу зробити свій внесок», – сказав хлопчина.

Ще дві учасниці заходу, подруги Ілона та Наталя, які навчаються у 5 класі СОШ №43 радіють, що ярмарок зацікавив перехожих.

«Нам дуже приємно, що наші вироби купують, адже дуже довго готувалися до свята. Сподіваємося, що за свою роботу отримаємо гроші, які з радістю передамо військовим для лікування», – підкреслили дівчата.

Відвідувачка ярмарку пані Галина придбала одразу дві речі – ляльку-мотанку і жіночу прикрасу. Жінка побажала всім учасникам свята миру і подякувала дітям за гарячі серця.

«Навіть діти розуміють, що не треба бути холодним серцем, що Батьківщина потребує єдності. І це прекрасно», – наголосила львів’янка.

До проведення Дня кольору хакі «Бібліоготовність №1» долучився і музичний десант – рок гурт «Пашка бенд», який створював особливий настрій. 

За словами організаторів, усі зібрані на ярмарку кошти передадуть Сергію Товстику з Дніпропетровської області, якого було тяжко поранено в зоні АТО.

«Наразі Сергій проходить лікування у львівському госпіталі. Дома на нього чекають дві донечки – Дарина й Тетяна. Аби їх обійняти, Сергію потрібні протези рук. Віримо, що сьогоднішній ярмарок хоч трохи наблизить військового до скорішого одужання», – сказала Тетяна Пилипець.