Як повідомляє кореспондент «Вголосу», бійці прийшли до міської влади з єдиною вимогою – створити комісію, яка напрацює 5-річний план із вирішення житлових проблем учасників АТО.

Учасники акції прийшли з плакатами: «Спілки АТОвців об’єдналися проти бездіяльності мерії», «Квітень не за горами», «Створіть дієву комісію», «У Львові воїнам АТО дають землю тільки на цвинтарі».

Представники пікетувальників зайшли до мерії, щоб передати свої вимоги місцевій владі.

Зазначимо, що різні спілки учасників АТО вирішили об’єднатися проти бездіяльності Львівської мерії.

Як відзначають у спілках «атовців», за два роки ситуація з наданням житла учасникам АТО майже не зрушила з місця. Квартири отримали лише 20 бійців, тоді як у черзі стоять близько двох тисяч вояків.

«З такими темпами всі бійці отримають квартири лише через 100 років? В обіцяний мером будинок, який має зводити будівельне Львівське комунальне підприємство, досі не закладено жодної цеглини. Схожа ситуація із виділенням земельних ділянок. Наприклад, зарезервовані для «атовців» дві земельні площі (вул. Під Голоском) пустують, на них нічого не роблять майже рік. Комісія в ЛМР, яка мала вирішувати проблеми вояків, не працює з липня минулого року, вона зникла», – відзначають «атовці».

Тому спілки АТО обурені бездіяльністю міської влади і мають підстави вважати, що зведення обіцяного будинку навмисно затягують міські будівничі з комунального підприємства та очільник міської влади.

Учасники акції: ГО «Обласна спілка соціального захисту учасників АТО та сімей загиблих»; ГО «Українська спілка учасників АТО»; ГО «Всеукраїнське об’єднання учасників АТО»; ГФ з охорони громадського порядку і державного кордону «Патріот»; ГО «Інвалідів-учасників АТО».

Усі вимоги учасників підтримують Антикорупційний рух Валентина Наливайченка та Громадська організація «Розвиток Громади».