Про це розповів заступник начальника з наукової роботи Академії Сухопутних військ ім. гетьмана П. Сагайдачного, полковник Олексій Красюк під час прес-конференції сьогодні.

Олексій Красюк зазначив, що понад 270 американських десантників навчатимуть бійців Національної гвардії України, а також інструкторів для Збройних сил України.

З 20 квітня розпочнеться активна фаза навчань, однак уже 6 квітня в Центр миротворчості та безпеки заїжджає перша група. 15 квітня всі інструктори та учасники навчань повинні бути на полігоні.

«Навчання відбуватимуться у 3 етапи, під час яких буде підготовано три підрозділи наших військових. Улітку буде перерва на навчання «Saber Guardian/Rapid Trident». Для проведення цих навчань буде залучено від 270 до 290  інструкторів зі Сполучених Штатів Америки», – розповів Олексій Красюк.

Офіцер групи зв’язків із громадськістю та ЗМІ Західного територіального управління Національної гвардії України Олег Тіхов додав, що раніше бійці Нацгвардії більше тренувалися для охорони громадського порядку, а під час українсько-американських навчань зможуть здобути навики з ведення бойових дій.

Як писав «Вголос», у цих навчаннях візьмуть участь підрозділи Нацгвардії «Азов», «Батальйон ім. Кульчицького», «Ягуар», «Омега» та інші частини з Києва, Харкова, Запоріжжя, Одеси, Львова, Івано-Франківська та Вінниці.