Про це Вголосу повідомила прес-служба депутата Верховної ради України Ярослава Дубневича.

Відповідаючи на запитання, які процесуальні дії вони проводять, силовики відповіли, що розшукують підприємство, до якого свого часу мав стосунок Ярослав Дубневич.

«Силовики не реагували ані на повідомлення, що вони перешкоджають роботі народного депутата, ані на запевнення, що підприємство, яке вони розшукують, давно має інших власників та знаходиться в Харкові», – кажуть у пресс-службі.

Ярослав Дубневич заявив, що розцінює такі дії як спробу тиску на нього через політичну діяльність.

«Сьогодні близько 11 години в офіс моєї громадської приймальні народного депутат України Ярослава Дубневича увірвалися представники спецпідрозділу «Альфа» на чолі з представником київського управління СБУ Романом Вінтоненком.

Вони заблокували вхід на поверх, де знаходиться приймальня і упродовж кількох годин не випускають нікого з присутніх. У цей час ми з помічниками саме у цьому приміщенні розбирали пошту і готували депутатські звернення. На наші запевнення, що підприємство, яке вони шукають, давно знаходиться за іншою адресою і має інших власників і на пред’явлені документи ,що це підтверджують, вони ніяк не відреагували.

Зрозуміло, що такі дії я в першу чергу кваліфікую як тиск на мене, як народного депутата України за виявлену політичну позицію, в тому числі і вступ до лав опозиційної партії «УДАР». Методи служителів режиму, проявлені у формі силового захоплення в день коли християни готуються до Святої Вечері очевидно відбуваються за кращими зразками 37 років», – повідомив народний депутат.