Про це інформує Регіональний медіа-центр МО України у Львові.

Зараз особовий склад батальйону проходить тренування на полігоні, які проводять досвідчені канадські та американські інструктори.

«Ми готуємо ваших військових до ведення оборонного бою та наступу. Крім того, вчимо, як протидіяти російським спецгрупам диверсійно-розвідувального спрямування», – пояснив один з інструкторів.

«Нам цікава тактика канадців. Вони використовують багато цікавинок, які ми можемо брати собі на озброєння для ведення бойових дій. А їм цікаво знати, як ми організовуємо протидію новітнім російським тактичним розробкам», – розповів боєць з позивним «Ромбік».

Додамо, канадські інструктори навчили наших снайперів знищувати російські терористичні війська, використовуючи розроблену в Росії програму.

«Таких тренувань у нас ще не було. Всім хлопцям наші іноземні інструктори роздали аптечки. А вчилися ми зупиняти кров, робити перев’язки, тампонації ран – на шматках свинячого м’яса. Причому робили це всі бійці підрозділу, іноді в приміщенні з вимкненим світлом і під час обстрілу. Скажу, що хлопці добре відпрацювали дії з надання першої допомоги», – розповів батальйонний медик Тарас.