Про це повідомляється на сайті Міноборони Білорусі.

«В рамках перевірки системи посилення охорони державного кордону на південному напрямку і територіальної оборони Гомельської області військовослужбовці мобільного роти 38-ї гвардійської окремої мобільної бригади після здійснення маршу в супроводі вертольотів Мі-8 перейшли в оперативне підпорядкування командуванню Мозирського прикордонного загону та приступили до виконання спільних завдань щодо посилення державного кордону», – йдеться в повідомленні.

Марш у район населеного пункту Костюковка Гомельської області здійснила підрозділ 103-ї окремої мобільної бригади сил спеціальних операцій Збройних сил. У ході маршу особовий склад відпрацював завдання з відбиття нападу умовного противника. Прибувши до пункту призначення, військовослужбовці перейшли в оперативне підпорядкування органам прикордонної служби, зайняли новий позиційний район і приступили до облаштування польового табору.

У Єльському районі Гомельської області продовжується формування штабу району територіальної оборони та окремої стрілецької роти територіальних військ.

«Завершився прийом офіцерів, призваних із запасу, для формованого штабу територіальної оборони, з якими сьогодні сплановано проведення занять з вивчення посадових обов'язків, а також отримання зброї та боєприпасів зі складів Збройних сил», – йдеться у повідомленні Міноборони.

«Розгортання територіальних військ проводиться з метою перевірки спроможності органів управління Гомельської області реалізовувати покладені на них завдання», – додали у Міноборони.

Як писав «Вголос», 3 червня у рамках військових навчань Білорусь привела війська на кордоні з Україною в повну бойову готовність.