Білоруська нафтова компанія зупинила постачання реактивного пального в Україну через проблеми з погашенням податкових векселів, виданих під час імпорту пального 2019 року.

Про це інформує видання Enkorr.

Як інформує видання, Державна фіскальна служба висловила претензії до порядку заправляння авіапальним зі залученням сторонніх компаній без переходу права власності на авіапальне. При цьому послугами спеціалізованих компаній без переходу права власності на авіапальне. Зауважимо, що при цьому послугами спеціалізованих компаній зі заправлянням повітряних суден користується велика кількість постачальників і виробників авіапального, разом із найбільшим із них — ПАТ "Укрнафта".

Раніше ДФС стверджувала, що підтвердженням цільового використання реактивного пального є заправляння повітряних суден як власним пальним компанії, так і пальним, яке є власністю інших суб'єктів господарювання.

Видання стверджує, що головний імпортер нафтопродуктів із Білорусі до України, "БНК-Україна", 14 лютого надав усі документи, необхідні для підтвердження цільового використання пального. Але дотепер вони залишаються погашеними. Компанія у зв'язку з цим прийняла рішення зупинити нове постачання з 1 березня.

Додамо, що ціни на пальне: країни з найдешевшим і найдорожчим бензином.