«24 грудня 2013 літак Boeing/737-500 Національної авіакомпанії «Бєлавіа» в ході виконання рейсу NВ2 -736 за маршрутом Тбілісі-Мінськ після вильоту до Мінська здійснив незаплановану посадку в міжнародному аеропорту «Бориспіль» ( Київ)», – повідомила фахівець зі зв'язків з громадськістю НАК «Бєлавіа» Ірина Баранова.

«Причиною стала необхідність надання екстреної медичної допомоги одному з пасажирів. Громадянка Грузії, яка летіла в Мінськ, відчула нездужання», – уточнила Баранова.

За її словами, «бортпровідниками рейсу і лікарем, який був серед пасажирів, була надана екстрена медична допомога, наданий кисневий балон. Екіпаж здійснив зниження. Незважаючи на всі дії екіпажу і лікаря, пасажирка знепритомніла».

«Командир екіпажу повітряного судна прийняв рішення про виконання посадки за маршрутом проходження в міжнародному аеропорту «Бориспіль» для надання медичної допомоги», – поінформувала офіційний представник «Бєлавіа».

«Наземні служби заздалегідь були сповіщені про ситуацію на борту. Літак приземлився в київському аеропорту о 5:15 за мінським часом, де його вже зустрічала карета швидкої допомоги. В аеровокзальному комплексі жінці була надана кваліфікована медична допомога. Нині пасажирка може продовжити подорож. Вона вилетіла з Києва до Мінська в 10:25 рейсом «Бєлавіа» NВ2 - 844, літак приземлиться в білоруській столиці в 11:30», – поінформувала І Баранова.

Джерело: Інтерфакс-Захід