Про це пише Белсат.

Видання зазначає, що у Білорусі починають розуміти, яку загрозу несуть такі гості.  Поки подібні акції не забороняють, але їх вже і не підтримують.

Два роки тому Хірурга в Брестській фортеці зустрічав директор меморіалу і заступник голови постійної комісії Ради Республіки Національних зборів Республіки Білорусь з міжнародних справ і національної безпеки Григорій Бисюк – з величезною георгіївською стрічкою на грудях. На цей раз чиновник був без стрічки, а побачивши камеру журналістів, навіть не став підходити до «Нічних вовків».

Без допомоги по білоруській лінії, росіянам довелося підключити своїх дипломатів – Російський центр науки і культури в Бресті і російське консульство, які організували в Брестській фортеці фестиваль творчого та особистісного розвитку дітей і молоді «Діти 21 століття», привезли на нього своїх дітей і музикантів, а апофеозом всього цього стала поява біля вічного вогню Брестської фортеці Хірурга і консула Росії в Бресті Ігоря Конякіна.

ЗМІ наголошує, що більше не супроводжують Хірурга і російські канали, тому «вовкам» все доводиться робити самим. А представник прес-служби «Нічних вовків» після того, як журналістів «Белсату» не пустили на прес-конференцію, пропонував їм познайомитися «по хорошому» і вимагав назвати особисті номери телефонів.

Не зважилися «вовки» привезти до Білорусі і символіку «ДНР» і «ЛНР», як обіцяли раніше. Якщо досі байкери відчували в Білорусі себе повними господарями, могли виголосити свої байки і піти в повному складі в Брестську фортецю, то тепер змушені залишати біля мотоциклів серйозну охорону, розуміючи, що в Білорусі вони – небажані гості. 

В результаті байкери навіть не спробували прорватися через польський кордон. З двох десятків мотоциклів в Польщу вирушили тільки чотири – з польською та словацькою реєстрацією. Інші покинули місто – ймовірно, повернувшись в Росію.