Цю інформацію з посиланням на «Вісник державних закупівель» оприлюднив Гліб Канєвський у блозі на bc-like.com.

Йдеться про бензин А-92,А-95 і дизельне паливо. Поставка передбачена до квітня цього року

У звіті про закупівлю вказано, що ціна на всі види палива складе 40 грн/л, що суттєво дорожче за ринкові ціни. Інформації про внесення змін до договору у ВДЗ немає.

Компанія «Гермес – Буд» зареєстрована у Білій Церкві. Засновниками є Сергій Павленко і Олег Крупка, директором – Сергій Смакота.

Єдиним конкурентом на торгах було київське ТОВ «Еко -Л», записане на білоцерківця Андрія Поєзжалова і киянина Дмитра Скоропада. Ця фірма пропонувала паливо в середньому по 42,50 грн/л.

«На офіційному сайті БК «Гермес – Буд» зазначені контакти Івана Павленка – члена виконавчого комітету в Білій Церкві, керівника первинної партійної організації Партії регіонів.

Ректором Білоцерківського національного аграрного університету є колишній нардеп (1994-1998р.р.) Анатолій Даниленко, який в 2011-14 роках входив до лав Партії регіонів», – пише Канєвський.

Білоцерківський аграрний університет оприлюднив у себе на сайті спростування.

«Вважаємо що це є черговим намаганням обмовити та знецінити діяльність ректора нашого університету, який своєю активною громадянською позицію не дає спокою деяким «карманним» депутатам.

Наведені тендерні пропозиції подавалися в момент коли вартість долара була до 40 грн. і ніхто не знав якою вона буде в майбутньому. Проте уже 24 березня пальне було закуплено за ціною, що склалася на той день», – йдеться у повідомленні.

В якості підтвердження університет опублікував копії накладних щодо частини товару. У накладних ціни на паливо складають 17,20 – 21,50 грн/л. без ПДВ.

Відомо, що Білоцерківський університет отримав дані пропозиції 26 лютого. За даними ВДЗ, служба автодоріг у Київській області 27 лютого акцептувала заявки на поставку дизпалива і бензину А-95 по середній ціні 17,62 грн/л. Філія «Агрогаз» ПАТ «Уктрансгаз» 2 березня акцептувала пропозиції на поставку палива по середній ціні 29,6 грн/л.