Депутати нової каденції Львівської міської ради від "Європейської Солідарності" більше не дадуть можливості фракції "Самопоміч" знущатись над історичною частиною Львова.

Про це в ефірі Народного толк-шоу 3 листопада зазначив депутат ЛМР від "ЄС" Сергій Івах.

"Є десятки ухвалених програм, але їх ніхто не збирається виконувати. У минулій каденції Андрій Іванович мав всю повноту влади - як міський голова, так і завдяки монобільшість у сесійній залі ЛМР. Садовий розумів: ви собі кричіть, а 33 голоси я маю, - наголосив Івах.

Також, за словами депутата, обранці, які не входили у цю більшість, не могли вплинути на рішення, які ухвалювали в Ратуші, адже Садовий був також і головою виконавчого комітету, куди входили всі його заступники. Не могли вплинути депутати і на всіх керівників департаментів, управлінь та ЛКП міськради.

"Громада Львова нарешті зрозуміла, що треба цей формат змінити. І ця наступна каденція не дасть можливості ні Садовому, ні фракції "Самопоміч", яка протягом минулих 5 років узурпувала владу у місті, знущатись над історичною частиною Львова", - резюмував депутат ЛМР.