Такі результати загальнонаціонального опитування, яке провів Фонд «Демократичні ініціативи» разом із Київським міжнародним інститутом соціології, оприлюднив директор Міжнародного інституту демократій Сергій Таран під час відкритої дискусії на тему «ЧЕСНО про 100 днів роботи народних депутатів Львівщини», інформує кореспондент Вголосу.

Сергій Таран розповів, що, попри бажання виборців мати постійний доступ до депутатів, не знають, як можна зв’язатися із своїм обранцем 80,5% людей. Знають, як поспілкуватися із депутатом – 19% опитаних, а майже 1% людей вже це робили, в основному – через приймальню депутата.

Відповідно до опитування, половина населення (51%) досі не знають, хто є депутатом на їхньому окрузі, 60% – не знають у яку фракцію входить обранець від їхнього округу, 82% людей не знають у якому комітеті працює їхній депутат.

Крім того, опитування показало, що 22% людей знають, де міститься приймальна депутат Верховної Ради у їхньому окрузі, і лише 19% інформовані про те скільки грошей отримує представник народу щомісячно на виконання своїх депутатських повноважень.

Опитування проводили з 5 по 13 березня поточного року. Методом інтерв’ю опитали 2037 респондентів за стохастичною вибіркою. теоретична похибка вибірки (без урахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.