За минулий рік він відвідав майже усі пленарні засідання та засідання постійної комісії культури, молодіжної політики та спорту, ініціював більше семи десятків депутатських запитів та майже півсотні звернень.

Велику увагу депутат приділив спортивній сфері: на пр. Чорновола, 45 спорудили новий мультифункційний спортивний майданчик, а на вул. Сорочинській – новий дитячий майданчик. В процесі роботи ще майданчики у сквері Батуринському та на території СШ №44.

«Варто відзначити мою активну співпрацю з Управлінням молоді та спорту. Разом ведемо агітацію серед дітей та юнацтва про відвідування спортивних секцій та гуртків, а також здорового способу життя. Багато уваги приділяємо питанню Дитячих клубів у м. Львові. Комісія наполегливо працює задля збільшення фінансування для підтримки та відкриття нових дитячих клубів, адже саме там більшість дітей проводить своє позашкільне дозвілля і охоче відвідує їх», - розповів Віталій Свіщов.

Віталій Свіщов розповів про свою роботу у  сфері допомоги учасникам АТО. Він долучився до встановлення Пам’ятного Хреста воїнам, що віддали свої життя за Україну, а також сприяв виданню книжки «Психологія Бою» - унікального посібника, що має на меті допомогти бійцям, які пережили військові дії, реабілітуватись та адаптуватись до життя у мирний час.

У сфері житлово-комунального господарства вдалося провести капітальні ремонти  внутрішньо-квартальних доріг на вул. Золотій, вул. Базарній, вул. Ветеранів. Відремонтували вул. Джерельну, провели ямковий ремонт вул. Яцкова, вул. Турянського, вул. Я. Пстрака, вул. Ветеранів, вул. Ген. Грекова, вул. Леонтовича та ін. повністю відремонтовано тротуар на вул. Ветеранів.

Також завдяки депутату у його окрузі відремонтували десять будинкових покрівель, вісім балконів загального користування, шість каналізаційних мереж та багато іншого.

Віталій Свіщов наголосив, що однією із важливих складових у діяльності депутата ЛМР є його відкритість, зокрема, під час здійснення депутатських повноважень, а можливість постійного безпосереднього контакту громадськості із депутатом є передумовою успішної його діяльності.

На звіт також завітали колеги Віталія Свіщова – голова фрацкії Петро Адамик, депутати Сергій Івах та Юрій Моравецький, керівник управління молоді та спорту ЛМР Антон Нікулін, а також народна депутатка від «Солідарності» Оксана Юринець.