- По-можливості, ми намагалися врахувати побажання кожної дитинки, - каже Володимир Кожан. – Серед отриманих листів, є від діток, котрі позбавлені батьківської опіки. Тому до таких – ми поставилися більш прискіпливо».

Щороку, підшефні дитячі установи та багатодітні сімї Львова та області отримують подарунки від благодійника Володимира Кожана. Це вже стало доброю традицією.

- Святий Миколай із Мир-Ліккійських має бути прикладом для кожного з нас. Тому стояти осторонь не треба, бо не кожен з батьків має можливість сьогодні придбати ласощі чи подарунки для свої малят. А що вже говорити про тих діток, котрі перебувають в інтернатах чи сировицях. Їх позбавляти права на віру у Святого Миколая, віру в переможність добра, ми не повинні, - продовжує меценат Володимир Кожан.

Більше тисячі подарунків, серед яких окрім солодощів дитячі іграшки та одяг, отримали дитячі установи Львова та районів області. І все це за сприяння Володимира Кожана та його колективу.
- В місті Радехів, де Володимир Дмитрович є «Почесним громадянином», його увага та підтримка відчутні завжди, - розповідає міський голова Ніна Загиней. – Ми надзвичайно вдячні цій людині, котра сповнена добра і вміє цим поділитися з іншими. Дякуючи пану Кожану, багато дітей Радехова отримали хороші подарунки до Свята Миколая».

У тому, що Миколай від мецената Кожана завітає до її трійні хлопчаків не сумнівається і Катерина Рой, що мешкає у Львові.

- Я навіть не уявляю собі, що пан Володимир може забути про моїх дітей. Відколи народилася трійня, відтоді напередодні свята діти пишуть листи і з нетерпінням чекають на подарунки від Володимира Дмитровича. Моя сімя не розкошує, підтримка від держави мізерна, тому ми завжди в особі пана Кожана маємо опіку, - наголошує Катерина Рой.

Не забуває Володимир Кожан і про своїх земляків, зі села Гута, Буського району. Для великих і малих Миколай приходить від колишнього односельчанина приходить також щороку.