Президент Росії Володимир Путін дав інтерв’ю для фільму “Пролетівши над безоднею”, де заявив, що необхідно обмежити кількість президентських термінів в РФ.

Про це пише “Інтерфакс”.

Все б нічого, але  декілька днів перед цим очільник Кремля переконував, що в Росії люди прагнуть стабільності, а не зміни влади.

Зокрема Путін наголосив, що для держави краще, аби дані обмеження були збережені.

Він підмітив, що дана практика не є дивною, оскільки чимало держав досі не прописали на законодавчому рівні обмеження кількості президентських термінів, додавши, що навіть в США це було нещодавно скасовано.

Путін навів приклад з 32- им президентом США Франкліном Рузвельтом, який обирався на пост глави держави 4 рази поспіль.

Також глава держави – агресора зазначив, що зміна державного устрою Росії на парламентську республіку є “абсолютно неприйнятною”.

Він додав, що для того аби така велика держава могла ефективно функціонувати необхідно мати “стабільні, стійкі, століттями відпрацьовані механізми багатопартійної системи”.

Проте Путін вважає, що наразі виникають збої навіть в тих механізмах, які використовувалися віками.

Нагадаємо, що президент РФ раніше заявляв, що в Росії перш за все потрібно забезпечити стабільність.

Щодо зміни влади, то він запевнив, що це питання варто розглядати після того, як держава “набере більше впевненості в собі, ресурсів, жирку”.

Крім того, очільник Кремля додав, що сприймає президентство, як долю, а не роботу, тому  він не втомився від виконання обов’язків глави держави.

Також Путін зауважив, що не хоче покидати пост президента Росії, аби цю посаду посів невідомо хто.

Як писав “Вголос”, “Людина з головою”: Зеленський розповів деталі зустрічі з Путіним у Парижі.