Сьогодні в Чернівецькій області, за даними служби зайнятості, роботу шукають більше двадцяти шести тисяч мешканців. За словами заступника начальника Чернівецького обласного Центру зайнятості Ольги Шевчук, за допомогою служби працевлаштували більше дванадцяти тисяч, хоча вакансій було на дві тисячі більше.

Найбільшим попитом користуються швачки, електрогазозварювальники, інженери. Однак, як зазначила О.Шевчук, найчастіше в службу зайнятості звертаються за допомогу для відкриття власного бізнесу.

"Нових робочих місць в галузі економіки створено десь 2700, а решта - індивідуальна трудова діяльність і реєстрація тих, які працюють в сім’ї, - підкреслила заступник начальника обласного Центру зайнятості. - На індивідуальну трудову діяльність припадає 85% звернень".

Минулого тижня заступник голови Чернівецької ОДА Михайло Сеничак та начальник управління економіки ОДА Микола Малярчук коментуючи соціально-економічну ситуацію в області, зазначили, що з початку року в області створено нових робочих місць для 10 тисяч осіб. До кінця року на Буковині ж їх повинно бути створено 15.6 тисяч.