Про це сказав політолог Юрій Шведа під час прес-конференції сьогодні.

Юрій Шведа розповів, що, за результатами дослідження, у рейтингу серед кандидатів на посаду міського голови Львова лідирує Андрій Садовий (41,6%). Друге місце посідає Петро Писарчук (12,1%), на третьому – Володимир Гірняк (4,4%). За трійкою лідерів йдуть Степан Кубів (1,4%) та Юрій Михальчишин (0,6%).

Решта кандидатів, за словами Юрія Шведи, тільки починають свою політичну кар’єру і нікому невідомі у Львові.

«Я вважаю, що їх висування на посаду міського голови має, по-перше, привернути увагу до політичної сили, яку вони представляють, по-друге, привернути увагу до них самих як до кадрового потенціалу. Але все це вони роблять за рахунок платників податків, не зробивши нічого, щоб піднятися сходами політичної кар’єри. Це несерйозно і смішно. В Європі кандидати собі такого не дозволяють – у них є політична традиція. До того ж, вони лишають грошову заставу, яка їм не повертається, якщо результат на виборах становить менше 5%” – сказав Юрій Шведа.

Опитування проводилося у Львові протягом 24-30 вересня, в опитуванні взяли участь 800 респондентів віком від 18 років і старше. Похибка репрезентативності дослідження становить +/- 3%.