Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної організації ВО «Свобода».

Як зазначив у своєму виступі голова фракції ВО «Свобода» Олег Панькевич, до фракції звернулася Християнська благодійна  організація «Христове милосердя» із проханням підтримати звернення про викладання «Християнської етики». Цю ініціативу підтримують інші організації. Також її схвалила Громадська рада при Львівській облдержадміністрації.

«Якщо ми прагнемо будувати нашу державу на засадах добра і справедливості, дбати про добробут українців, то маємо починати із належного виховання дітей та молоді.

Християнська мораль плекає не тільки певні норми поведінки, але і виховує людину у любові до Бога, до своєї землі, до родини. Ось чому християнське виховання повинно здійснюватися не лише у сім'ї, але й у дитячих садках, середніх та вищих навчальних закладах.

Вважаємо, що треба забезпечити розвиток християнської, моральної, національно-культурної освіти дітей, зокрема запровадити у всіх навчальних закладах як обов’язковий (за рахунок інваріантної складової) предмет «Християнська етика», – йдеться у зверненні.

 

«Вголос»