Такі результати соціологічного дослідження, які проводили 4-14 жовтня серед населення територіального виборчого округу №117, озвучив під час прес-конференції сьогодні президент українського фонду «Громадська думка» Володимир Подгорнов, інформує кореспондент Вголосу.

Володимир Подгорнов розповів, що на думку 38% опитаних результати виборів ніяк не вплинуть на наше суспільство. 22,5% жителів ВО №117 думають, що після виборів до ВРУ люди в Україні стануть згуртованішими.

Понад 60% виборців 117 округу впевнені, що після 28 жовтня не настане покращення життя. Водночас чверть опитаних все ж покладає надії на зростання життєвого рівня після парламентських виборів.

Ще одним цікавим результатом дослідження, на думку Володимира Подгорнова є те, що 53,7% респондентів, навіть знаючи про порушення своїх громадянських прав, не готові вийти на акції протесту. 31,6% мешканців 117 округу особисто братимуть участь у акціях протесту, якщо порушуватимуть їхні громадянські права.

Польовий етап дослідження тривав з 4 по 14 жовтня серед населення територіального виборчого округу №117. Обсяг вибіркової сукупності становив 800 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження не перевищує 2,2%.