Про це Петро Порошенко сказав під час прес-конференції у Львові, передає кореспондент «Вголосу».

Він додав, що на сьогодні є понад 400 невпізнаних тіл і за його наказом проводиться ідентифікація. Однак Петро Порошенко попросив людей не панікувати, бо, на його думку, більшість з них – це сепаратисти та російські військові».

Порошенко розповів, що від початку дії режиму припинення вогню на Донбасі, тобто від 5 вересня і досі було звільнено 1342 полонених.

Президент зазначив, що на сході України під час війни офіційно зареєстровано смерть 967 військових, серед яких військові  Збройних сил України, Нацгвардії, прикордонники, бійці служби безпеки України.

Крім того, на сьогодні є близько 500 полонених, але серед них є цивільне населення.

«Але кожен день ми починаємо з того, щоб відбулось їх звільнення», – запевнив президент.

Відповідаючи на запитання журналістів про те, чому від людей приховують правду про те, скільки людей насправді загинули на сході України і чому зменшують цифри тих, хто помер в «Іловайському котлі», Петро Порошенко сказав: «Оцю брехню ФСБ про тисячу загиблих під Іловайськом відправте в Кремль і не паскудьте нашу армію».

Як писав «Вголос», президент Петро Порошенко вважає, що трагедія під Іловайськом сталася, бо підмога для військових затрималася на два дні. 

Нагадаємо, у закладах судово-медичної експертизи чотирьох прилеглих до зони АТО областей знаходяться більше тисячі тіл загиблих, 552 з яких наразі не ідентифіковані.