Про це повідомляє «УНН» з посиланням на прес-службу ДТЕК.

Зокрема, шахти Довжанська-Капітальна, Харківська, Центросоюз, шахти ім. Фрунзе, ім. Вахрушева, 81-ша Київська, ім. Дзержинського, ім. Космонавтів — працюють у звичайному режимі, видобувають вугілля; шахта Свердлова — працює частково: одна лава з трьох не працює через відсутність напруги. Роботи з відновлення електропостачання ведуться; шахта Червоний Партизан — повністю знеструмлена, видобуток не ведеться, заходи з підтримання життєзабезпечення шахти (відкачка води, провітрювання гірничих виробок) не ведуться.

Нагадаємо, що вчора, 26 липня, 9 шахт ДТЕК у Луганській області (об’єднання ДТЕК Ровенькиантрацит і ДТЕК Свердловантрацит) змушені були зупинити видобуток вугілля у зв’язку з загрозою відключення від електропостачання. Були евакуйовані 3 тис. гірників. Зупиняти видобуток і виводити людей на поверхню довелося через те, що в результаті бойових дій були пошкоджені 2 високовольтних ліній електропередачі, що належать НЕК «Укренерго».

Єдиним джерелом електропостачання для всієї Луганської області з 12-30 до 17-32 була Луганська ТЕС. Енергетикам  Луганської ТЕС і НЕК «Укренерго» вдалося стабілізувати ситуацію: вони змогли провести найскладніші перемикання в енергосистемі, щоб не допустити відключення всіх споживачів електроенергії в Луганській і Донецькій областях.