Як повідомляє УНІАН із посиланням на відділ комунікації Головного управління Національної поліції в Одеській області.

«З ранку перебуваю на Куликовому полі разом із заступником міністра Яровим Сергієм Анатолійовичем. О 7:55 на лінію «102» надійшло повідомлення про мінування. Під час перевірки прилеглої території у підземному переході біля залізничного вокзалу було знайдено пакунок з гранатами», – повідомив начальник регіонального главку поліції Гіоргій Лорткіпанідзе.

На даний момент триває перевірка Куликового поля і прилеглої території. Керівник главку просить громадян, які приходять на Куликове поле, поставитися з розумінням до того, що допуск на дану територію обмежують правоохоронці.

Як зазначив Лорткіпанідзе, на даний момент повторно проводиться перевірка прилеглої території, підземних переходів, приміщень Будинку профспілок.

Зокрема, три гранати виявлено у підземному переході, який з'єднує вокзал і Куликове поле.
Також одеське видання «Думская.НЕТ» повідомляє, що співробітники поліції виявили пристрій, схожий на димову шашку, у автомобіля «Газель» на Дерибасівській вулиці Одеси.

У прес-центрі ГУ Національної поліції повідомили, що вони затримали 20-річного громадянина, який імовірно і приніс «димовуху».