Про це повідомляють на офіційній сторінці батальйону спецпризначення «Азов» у «Facebook».

«За оперативними даними, стало відомо, що терористи намагалися підірвати ще два залізничні мости. Спробі запобігли двоє охоронців заводу «Азовсталь». У результаті зіткнення бойовики їх обстріляли, один дружинник загинув, іншого поранено. Під час огляду місця теракту було знайдено більше ніж 80 кг тротилу. Очевидно, атаку бойовиків було спрямовано на те, щоб відрізати місто й заводи від забезпечення задля дестабілізації ситуації і деморалізації мирного населення», – йдеться в повідомленні.

У повідомленні наголошено, що у зв'язку з різким загостренням ситуації в південному напрямку, активізацією бойових дій і початком терористичної диверсійної діяльності, яка б'є по забезпеченню Маріуполя, полк «Азов» бере повний контроль над головними об'єктами життєзабезпечення міста.

«Полк бере на себе відповідальність за здійснення комплексу заходів із запобігання диверсіям і терактам», – додали в повідомленні.

 

Як писав «Вголос», сьогодні о 01:40 в Маріуполі невідомі здійснили підрив залізничного мосту через річку Кальчик на 1260 км залізничного перегону.

Підрив моста кваліфікували як теракт.