Як заявив на брифінгу речник штабу антитерористичної операції, полковник Андрій Лисенко, ворог епізодично застосовує важке озброєння – 82 мм міномети.

За словами Лисенка, противник продовжує систематично порушувати режим тиші перш за все на донецькому напрямку. Там тривають бойові дії низької та середньої інтенсивності по всій лінії фронту від Світлодарської дуги до Донецького аеропорту.

Найбільш неспокійно вчора було поблизу Новгородського, де противник двічі застосував 82 мм міномети, а також стріляв ворожий снайпер.

На маріупольському напрямку противник неодноразово порушував режим тиші поблизу Мар’їнки, як у світлу, так і в темну пору доби. Зокрема, на цій ділянці фронту значно активізувалися ворожі снайпери. Вчора там було три такі обстріли. Також бойовики порушили перемир’я на наших передових рубежах східніше лінії Талаківка – Лебединське (поблизу Водяного).

Після влучного вогню, який сили АТО відкрили у відповідь, ворожий обстріл було припинено.

На луганському напрямку, як повідомив Лисенко, бойові дії не вели.

Окрім того, як повідомив Лисенко, вчора в районі проведення АТО було зафіксовано 2 польоти ворожих безпілотників. Це сталося на Луганщині – поблизу м. Щастя та на Донеччині – поблизу с. Новомихайлівка Мар’їнського району.

Як писав «Вголос», учора в зоні АТО поранення отримали двоє військових.