Про це повідомив кореспондент «Вголосу».

Як пояснив начальник управління архітектури ЛМР Юліан Чаплінський, цим рішенням враховано інтереси церкви, приватної компанії і гаражного кооперативу. Як зазначено в інформаційній довідці, ТзОВ «Автогараж», яке в 2009 р. отримало землю під обслуговування гаражного кооперативу, має намір збудувати на цьому місці житловий комплекс. Окрім того, ПП «Спорт-Рекреація», яке взяло в оренду землю на вул. Зеленій, 273, на 5 років для благоустрою наявних озер з будівництвом тимчасового збірно-розбірного закладу харчування, має намір розмістити на цій ділянці житловий комплекс. А громаді УПЦ КП парафії Святої Софії попередньо погоджено виділення землі під будівництво храму.

Як зазначає Чаплінський, розроблення проекту внесення змін до детального плану дозволить зробити це з урахуванням нових тенденцій та вимог часу, забезпечить ефективніше функціональне використання міських земель.

Разом з тим виконавчий комітет Львівської міськради  погодив детальний план території району забудови, обмеженої вул. Б. Хмельницького, вул. Дублянською, вул. Зустрічною, де також передбачено будівництво житлових кварталів 4-6-поверхової забудови.