Результати розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета, опубліковані напередодні правоохоронними органами, – шиті білими нитками.

Про це в ефірі “Народного толк-шоу” на телеканалі НТА заявив міський голова Винників Володимир Квурт.

“Давайте згадаємо нормандський формат і озвучені Путіним закиди щодо добровольчих батальйонів та націоналістів про те, що саме вони дестабілізують ситуацію в нашій державі. Після цього з’являється низка заяв (щодо звинувачення добровольців у вбивстві журналіста Павла Шеремета, – ред.). Говорити про винних ще рано, бо немає вироку суду. Але це прозвучало, ще й за підтримки президента і вже це насторожує. Воно перетворилося в мем уже, але людям все одно закидають це. Втім, навіть непереконаний в ультранаціоналістичних поглядах, навіть не культивуючи велич арійської раси, навіть не маючи на меті дестабілізувати ситуацію в нашій державі, можна говорити словами Станіславського: не вірю!” – зазначив Квурт.

Політик наголосив, що сумнів у суспільства викликає експертиза, за якою слідство начебто і знайшло підозрюваних:

“Не вірю експертизі. І є причини. Протягом останніх п’яти років в Україні продовжують працювали зали гральних автоматів. І вони всі переконують, що не є гральним бізнесом. Бо є невелика лазівка в законодавстві і експертиза цього не помічає. А скільки горя, скільки людських смертей вони принесли нашій державі, не помічає хіба сліпий…і експертиза. Ця експертиза не працює. Вони закидають поведінкову експертизу і відкидають прямі докази”.

Пряму трансляцію ефіру дивіться тут: