юні банкіри з банківського інституту НБУ вирішили відштовхнутись від дитинства твердою жердиною і самостійно, по-дорослому, без труднощів замутити благочинний аукціон. „аукціон надій” для комп’ютерних потреб пацанят з Городоцької школи соціальної реабілітації.

обряд ініціації відбувся у внутрішньому дворику гуртожитку ЛБІ. дворик такий, нехілий собі. євроремонт. фонтанчики. балкончики. свічечки. оркестрик. Європа, одним словом. іншим словом – НБУ, апріорі, небідна контора.

акапельні містери-хлопчики. бізнес-міски ЛБІ у своїх найкращих сукнях виносять лоти. небідні люди праворуч. журналістки – ліворуч. камери та фотокореспонденти у перманентному пошуку найкращих ракурсів.

шампанське і цукерки. чоловічі компанії та самотні представниці слабкої половини людства. центральні канали на карнавалі благочинності та милосердя.

в програмі ініціації 10 лотів + 2 бонуса:

1. 5 автографованих сідюків з шедеврами української музики від Олега Скрипки. рекомендовано фронтменом ВВ, музикознавцями та міністерством здоров’я.
2. стильна сорочка від Kenzo та шовковий шалик італійських майстрів, пронизані енергетикою геніального Віктюка.
3. міністерський портфелик Арсеній Яценюка з поштою про вашого хлопчика.
4. фартові штани Володимира Зеленського з шоу „танці з зірками”.
5. 2 картини Ольги Герасим’юк. з власної колекції.
6. перша друкована гривня з підписом Ющенка та Пинзеника від Віктора Пинзеника.
7. життєва доля Б. Ступки у книзі „Майстер” від Богдана Ступки.
8. ескізна, безакцизна прикраса від Оксани Караванської.
9. багамська футболка від Василя Вірастюка з підписом „tut buv Vasyl”, написом World’s Strongest Man 04 та титулом Найсильніша людина планети.
10. унікально-неповторні 2 книги від Катерини Чумаченко-Ющенко-Клер.

+ бонуси:
1. декоративна таріль „береги бажання” пронизана флюїдами Оксани Липи.
2. Козак Богдан з театру Заньковецької виділив 2 диски з записами Шевченка та Франка.

головний шаман і шумахер лотового дійства собі гонить і гонить бадьоро. його заносить на віражах, він не бачить берега і не чує під собою землі. шутачкі з арсеналу камеді-клабу та розкосого Бората. прилаштовує до одного з лотів одну з місок ЛБІ. лот і дівчина на здачу. круто.

женщінам це подобається. розкомплектовані (?) дочки Єви не хочуть бути снобістками і (вже) суфражистками та з задоволенням хавають еротичні міфи про те, що жінкам подобається великий
розмір.
розмір
футболки
Василя Вірастюка.

а ще, нею можна відбивати злодіїв від своєї барсєтки у холодні та темні львівські ночі. подумайте шановні багатирі, що ви втрачаєте – бубонить головний шаман.

Олександр Сендега за 4 штуки гривень переміг змаг за книгу про творчу долю Богдана Ступки.

музична колекція Скрипки з оркестром, яка гріє слух та дає можливість ні про більше не думати дісталась Петру Адамику за 6050 гривень.

улюблений портфель Яценюка з антеною налаштованою на добрі новини та станком для друкування лаве відхватили за 6550 володимирів великих.

сорочка Kenzo та італійський шалик Романа Віктюка обміняли на 10 лесь українок.

2 книги від дружини президента перейшли у власність Іншого за 6500 гривень. таріль з берегами бажання припливла до рук нових господарів за 1550 гривень. 2 диски від Богдана Козака лежатимуть в новому сідікіпері за 2 штуки грв.

інші лоти купувались з неменшим ентузіазмом піонерами та першопроходцями львівського бізнесу. я провтикав ціни на інші лоти, бо сіли акумулятори в світлиннику. соррі.

детальну, позитивістичну та об’єктивну інформацію про це, Ви може отримати на сайтах ЗІКу, Львівського порталу та КуПолу. прослухати на Львівській хвилі, Люксі та Радіомані. побачити на ЛТБ, 12 та 24 каналах, 1+1 та 5. і прочитати у Експресі, Львівській газеті, Високому Замку, Новому погляді, Україні та Час, Пост-Поступі, Суботній пошті, ЗВУ + та в інш. шанованих і поважних виданнях.

будьте чемні, мийте руки з милом, слухайте маму.

дитяча ялинкаприкольний дворикстартові свічкишампанська розмова
    
табличка множенняа де дівчата?хто це там сидить?феміністка
    
чую, чую, новий лотекранна реальністьде моє щастя?колона багатирів
    
;
картина від Герасим’юкочікуванняблаженствоголографічна картина
    
міс майка Вірастюкаміс майстер СтупкаШумахерштани Зеленського
    
де мій господар?знайомі буквирадістьАдамик та сідюки Скрипки
    
Сендега і книга Ступки