Благодійний фонд “Рідні” та мережа кав’ярень “Світ кави” запускають акцію “Кава з Миколаєм”!

“Кава з Миколаєм” має на меті об’єднати поціновувачів кави та благодійників задля допомоги дітям-сиротам   з Центру підтримки дитини при ліцеї “Просвіта” ЛМР  та допомоги  людям похилого віку з Львівського геріатричного пансіонату.

З 19 листопада до 19 грудня, кожен охочий може долучитися та придбати каву, обсмажену за особливим рецептом або ж обрати  спеціальний кавовий напій у  мережі закладів “Світ Кави”. 100% з продажу кавових зерен та 50% від вартості напоїв під назвою “Кава з Миколаєм” будуть спрямовані на організацію святкової програми та заготівлю подарунків для майже 300 мешканці львівського геріатричного центру та для дітей-сиріт і дітей позбавлених батьківського піклування із Ліцею “Просвіта” .

Керівниця благодійного фонду “Рідні” Мар’яна Романяк: “Дуже важливо – постійно допомагати дітям. Адже малечі НЕ  потрібні цукерки на Миколая, їм потрібна наша турбота, увага завжди.  Тому  ідея “Кави з Миколаєм” пов’язана із нашою вже довготривалою роботою із дітьми із Центру підтримки дитини при ліцеї Просвіта. І цього разу Рідні разом із дітьми-сиротами та дітьми, які позбавлені батьківського піклування та усіма, хто долучається до акції, зробимо свято для людей літнього віку. Ми вирішили об’єднати в цій акції дітей та старших людей. Адже важливо, навчати малечу допомагати, навчати дарувати добро та любов тим, хто цього потребує!”

“В 2020 році усім потрібна підтримка. Як батько п‘ятьох дітей, я знаю, наскільки для них важливе це свято. Дуже хочеться,  щоб всі відчули Різдво. Тому ми з радістю погодилися підтримати акцію “Кава з Миколаєм”, – Маркіян Бедрій, засновник “Світ кави”.

Детальнішу інформацію про акцію можна переглянути на сайті Благодійного фонду “Рідні” та на соціальних сторінках фонду:

Контактна особа: Анастасія Єрастова (068 885 47 47).