Блаженніший Кардинал Любомир Гузар не отримав запрошення на вибори Президента України. Коли ж керівник відділу зовнішніх зв’язків Курії Львівської Архієпархії Української Греко-Католицької Церкви Ігор Ожиївський вирушив на дільницю №6 117-го виборчого округу, у списках виборців Любомира Гузара не виявилось. Мешканців Львова уже важко здивувати відсутністю їх прізвища в списку виборців на дільниці. Без перебільшення, тисячі громадян України з тих чи інших причин не потрапили в ряди громадян, які можуть обирати президента. Проте факт того, що главу УГКЦ, який є громадянином України, позбавили права голосу у такий банально-брутальний спосіб, справедливо обурює Блаженнішого. У серпні 2002 року Любомир Гузар відмовився від американського громадянства, щоб стати громадянином України, а сьогодні органи державної влади “забули”, що у Митрополичих палатах у Львові на Площі св. Юра 5 проживає глава УГКЦ.

Ігор Ожиївський повідомив, що у четвер відбудеться засідання дільничної виборчої комісії і висловив сподівання, що справа владнається і кардинал зможе скористатись своїм правом обирати главу держави.

Якщо для влади голос Блаженнішого Любомира Гузара не важливий, то чиїм голосом вона дорожить?

Ще раз наголошуємо на необхідності відвідати дільничні виборчі дільниці і пересвідчитись, що ваше прізвище є у списку виборців, воно написано правильно і у вашому помешканні раптом не з’явились зайві люди.

Прес-служба обласного штабу Віктора Ющенка