Про це йдеться у листі Патріарха Святослава (Шевчука) до єпископів, духовенства, катехитів, директорів видавництв і мирян від 14 серпня 2012 року, інформує департамент інформації УГКЦ.

Предстоятель УГКЦ зазначає, що тексти щоденних молитов і катехизмових правд повинні відповідати редакції, поданій Катехизмом УГКЦ «Христос – наша Пасха» 2012 року.

«Тим, хто готує до друку й видає молитовники та катехитичні підручники, дотримуватися усталеної редакції щоденних молитов і катехизмових правд, поданих у Катехизмі УГКЦ «Христос – наша Пасха» (видання 2012 року); усім церковним комісіям, монастирям, парафіям, які використовують тексти щоденних молитов і катехизмових правд, дотримуватися узгодженої редакції цих текстів; духовенству використовувати в усіх моліннях цей текст; катехитам і вихователям навчати правд віри й молитов згідно з узгодженим текстом щоденних молитов і катехизмових правд; усім вірним Церкви знати узгоджені тексти молитов, правд святої віри та "Суспільного дороговказу віруючого"». – йдеться в листі.

Патріарх Святослав також нагадує, що вже минув рік відтоді, як вийшов друком Катехизм УГКЦ «Христос – наша Пасха», основне завдання якого полягає в тому, щоб доступно й зрозуміло викласти правди віри й вчення Церкви.

Нагадаємо, Глава Української греко-католицької Церкви Блаженніший Святослав (Шевчук) презентував Катехизм «Христос – наша Пасха» у Львові 24 червня минулого року.