ЛЬВІВ, 8 ВЕРЕСНЯ, PRESSTIME.COM.UA. - Блок партій пенсіонерів України обіцяє повернути кожному українцю по 2 млн. грн., вкрадених олігархами.

Про це в коментарі Presstime заявив кандидат в народні депутати від блоку Роман Козак (№11).

За словами Романа Козака, фахівці блоку підрахували, що за роки незалежності олігархи вкрали у кожного громадянина України по 2 млн. грн.

Він зазначив, що блок розробив механізми повернення цих коштів.

Крім цього, за словами Козака, блок має програму довічного утримання пенсіонерів через кредитні спілки, позабюджетні пенсійні фонди.

Роман Козак запевнив, що лише їх політична сила здатна об'єднати країну: «Тільки наша фракція у Верховній Раді здатна об'єднати схід і захід, об'єднати ідеологічно».

«Об'єднаний український народ представлений у фракції пенсіонерів України забезпечить повернення коштів Ощадбанку, поверне кошти приватизаційного сертифікату, не допустить торгівлі нашою землею, не допустить, щоб НБУ очолив Петро Порошенко», - додав він.

У ВРУ блок пенсіонерів планує увійти до більшості. «Ми не будемо в опозиції, ми сформуємо блок, ми будемо в більшості. Ми не допустимо СПУ і КПУ формувати більшість у Верховній Раді», - наголосив Козак.

Блок розраховує на голоси 14 мільйонів пенсіонерів, які проживають в Україні. Кандидат в нардепи обіцяє, що кожен з них матиме номери мобільних телефонів всіх народних депутатів фракції пенсіонерів України і зможе в будь-який час їм телефонувати.

Щоб донести свої ідеї до мешканців Львівщини Роман Козак планує провести зустрічі з виборцями у всіх районних центрах області.

Нагадаємо, що Романа Козака рекомендувала до блоку Міжконфесійна релігійна спілка України як позапартійного.

До Блоку партій пенсіонерів України входять 2 партії: Партія Пенсіонерів України та Партія Захисту Пенсіонерів України. Очолює список блоку заступник голови Одеської обласної ради Фелікс Петросян. Гасло блоку - «Слава Україні, слава пенсіонерам і нашим батькам».

Роман Козак у 2004 році балотувався у Президенти України. На даний час обіймає посаду заступника голови Державної інспекції з контролю за охороною, захистом, використанням та відтворенням лісів.