Близько 100 осіб сьогодні пікетують приміщення суду в Івано-Франківську, де відбувається засідання у розгляді позова нардепа Олега Тягнибока щодо визнання незаконним відкриття проти нього кримінальної справи. Про це "Вголос" повідомив прес-секретар Олега Тягнибока Руслан Кошулинський.
Засідання розпочалося об 11.00 і наразі триває.
16 вересня у міському суді Івано-Франківськома завершилося перше судове засідання за позовом народного депутата України Олега Тягнибока до прокуратури Івано-Франківської області. Народний депутат вимагає визнати незаконним відкриття проти нього кримінальної справи щодо подій на горі Яворина. Свою позицію він аргументує тим, що справу проти нього відкрили з порушенням процесуальних норм.
30 липня Івано-Франківська прокуратура порушила кримінальну справу стосовно Олега Тягнибока за фактом його виступу на горі Яворина. 21 липня Держкомнацміграції України звернувся до Генеральної прокуратури України з проханням дати правову оцінку висловлюванням народного депутата України Олега Тягнибока, які він зробив 17 липня на горі Яворина. Комітет вважає слова Олега Тягнибока такими, що мають відверто ксенофобське спрямування і порушують захищені законом конституційні права громадян за етнічною ознакою.
21 липня Віктор Ющенко заявив про виключення Олега Тягнибока із фракції „Наша Україна”.
17 червня народний депутат, голова ВО “Свобода” Олег Тягнибок, виступаючи на мітингу біля могили командира Української повстанської армії Клима Савура на Івано-Франківщині, сказав (за інформацією телеканалу „Інтер”): „Вони не боялися як i ми зараз не маємо боятися, вони взяли автомат на шию i пішли в тiї ліси, вони готувалися i боролися з москалями, боролися з німцями, боролися з жидвою i з іншою нечистю яка хотіла забрати в нас нашу українську державу… Треба віддати Україну, нарешті, українцям. Оті молодi люди i ви, сивочолi, оце є та суміш якої найбільше боїться москальско-жидiвська мафія, яка сьогодні керує в Україні”.