Близько 5 тисяч осіб зібралися на Личаківському цвинтарі в очікуванні відкриття польських військових поховань.
Президенти України та Польщі, які будуть брати участь у відкритті поховань, повинні прибути на Личаківський цвинтар о 10.45 год.
Перед церемонією відкриття поховань президенти покладуть квіти до могили Івану Франку, а потім на польських похованнях та до меморіалу воїнам УГА.
У всіх місцях пройдуть Божественні Літургії.

Церемонія відкриття поховань розпочнеться о 12.00 год.
Відповідно до ухвали Львівської міськради 24 червня заплановане спільне відкриття Меморіалу воїнам УГА та польських військових поховань 1918-1920 років на території музею "Личаківський Цвинтар" (Цвинтар орлят).

До участі в церемонії відкриття запрошені Президент України Віктор Ющенко та Президент Республіки Польща Александр Кваснєвський.
У 2002 році планувалося офіційне відкриття цвинтаря "Орлят" (польські військові поховання), яке не відбулося через суперечку між польською і українською сторонами щодо надпису на центральній плиті меморіалу, на якій польська сторона вимагала написати "оборонцям Львова, які героїчно полягли за незалежність Польщі". Українська сторона вважала, що слово "героїчно" має бути виключено із напису.
Польські військові поховання - частина музею-заповідника "Личаківський цвинтар", де поховані польські вояки, які загинули під час боїв 1918 року між українськими та польськими військами за Львів.

Прес-Тайм