Впродовж першого дня донорами стали майже півсотні регіоналів Львова. На таку ж кількість учасників акції очікують і впродовж двох наступних днів.

«Починаючи з 1988 року, кількість донорів в Україні суттєво зменшилась. Самосвідомих донорів, тобто таких, які самостійно виявляють бажання здати кров - лише 5% від загальної кількості. Тож такі акції ми тільки підтримуємо. Тим більше, що Партія регіонів – перша політична сила, яка зголосилася на колективне, благочинне і безкоштовне донорство», - каже головний лікар Дорожньої станції переливання крові Львівської залізниці Вікторія Шимборська.

Натомість самі регіонали запевняють: акція - традиційна. Вперше у ролі донорів побували ще минулого року.

«Основна мета Партії регіонів, щоб жити життям громадян і долучатися до вирішення всіх проблем, які є. У донорській сфері України сьогодні - криза, тому будь-яка допомога – це виключно позитив. Особливо, якщо ця допомога стосується нашого майбутнього: маленьких діток», - наголосив голова міської організації Партії регіонів Олег Баран.

За його словами, отриману від донорів кров організатори акції скерують до пологового будинку 3-ї міської клінічної лікарні та у відділення реанімації новонароджених дитячої міської клінічної лікарні на вулиці Пилипа Орлика, 4.

«До речі, за словами лікарів, здавати кров – корисна справа. Адже такий процес стимулює кістковий мозок для вироблення нової крові. Максимально здавати кров можна 5 разів на рік, по 450 міліграм щоразу. Жодних обмежень до віку – немає. Головне, щоб донор був здоровий і мав бажання допомогти іншим», - зазначають регіонали.

Долучитися до благодійної акції та здати кров для немовлят запрошують усіх небайдужих. Жодного ризику для здоров'я донора немає, адже забір проводять одноразовими системами.

Триватиме акція до 1 квітня у Дорожній станції переливання крові Львівської залізниці.