Участь у мітингу взяли близько двох тисяч осіб.

Першим до львів‘ян звернувся міський голова Андрій Садовий із закликом об‘єднатися.

«На великі випробування, які доля посилає нам, маємо тільки один лік – це є єдність. Як би я хотів, щоб на цьому майдані був лише один прапор, а не так багато, як сьогодні. Я вірю, що ми з гідністю перейдемо всі ті випробування і покладаю велику надію на всіх кандидатів, що вони в цей тиждень будуть гідно поводитися, розуміючи, що в листопаді життя продовжиться і треба з гідністю дивитись один одному в очі. Сподіваюсь і що члени ДВК розуміють, яка велика відповідальність лягає на їхні плечі, на їх долю і що крадіжка голосів – це великий злочин, це крадіжка, яка несе за собою велику біду», - сказав Андрій Садовий.

Із проханням до працівників ДВК не допускати фальсифікацій на виборах звернувся і кандидат на посаду голови Львова від Конгресу українських націоналістів Василь Шпіцер.

«Ви всі є християнами, тому прошу вас не грішити, не спокушатися «юдиними срібняками», не порушуйте Заповіді – не крадіть голосів львівських виборців, не свідчіть неправдиво у сфальсифікованих протоколах. Звертаюся також до організаторів цих фальсифікацій: ви пробували зробити це у 2004 році, але вас спіймали за руку. На жаль, м‘яка помаранчева влада не покарала злодіїв і вони знову взялися за своє, їх знову сверблять долоні. Але я попереджую, якщо таке станеться у Львові, то львівська революція буде не під помаранчевими барвами, - ці кольори будуть набагато густішими, це будуть барви УПА і вони дуже дорого за все заплатять», - заявив Василь Шпіцер.

Як зазначив кандидат у депутати до міськради від партії „Україна Соборна” Юрій Кужелюк, зараз партій не повинні розказувати людям про свої програми – вони мають чинити опір Партії регіонів та її сателітам.

«Порівняно з регіоналами, соціалісти, які були раніше ще янголи, адже соціалісти хоча б возили вагони та крутили каруселі, а ці просто хочуть взяти і «намалювати» результати виборів. Ми точно знаємо, що у Львові ніколи не переможе ПР, але їм поставили завдання набрати 15-20% і здобути найвищу посаду у місті, тому вони будуть робити для цього все. Але ми повинні боротися, щоб Львів надалі залишався столицею цього незламного опору, адже на нас дивляться Бандера, Шухевич та інші наші герої і ганьба нам буде, якщо ми здамо Львів та Україну в руки Партії регіонів», - наголосив Юрій Кужелюк.