16 січня у Львові близько тисячі прихильників лідера БЮТ Юлії Тимошенко провели мітинг в підтримку її на посаду прем’єр-міністра України.
Учасники мітингу тримали в руках плакати з гаслами „Юля ― наш прем’єр” і скандували „Юля, Юля”, „Юлю в прем’єри”.
У виступах домінувала думки: „ми обрали Ющенка, але тепер потрібно, щоб біля нього були чесні люди, такі як Юлія Тимошенко”, „від народного президента ― до народного прем’єра”.
Лідер регіонального політичного об’єднання „Галицький вибір” Юрій Шухевич закликав підтримати Юлію Тимошенко, оскільки Верховна Рада може її не затвердити н а посаді прем’єра. Він також наголосив на тому, що громадськість повинна обговорювати не лише кандидатуру прем’єра, а й інші кандидатури, в тому числі і на львівському рівні. Юрій Шухевич також поінформував, що у Львові утворилася Рада старійшин, яка звернулася із листом до Віктора Ющенка з тим, щоб обговорювати всі кандидатури на різні посади виконавчої влади і щоб новопризначені чиновники звітували перед громадою. „Ми йдемо до справжнього народовладдя”, ― наголосив він.
Представник фракції „Наша Україна” у Львівській обласній раді Роман Гайдучок нагадав, що облрада вже звернулася до Ющенка з пропозицією призначити Тимошенко на посаду прем’єра. За його словами, ця пропозиція декому не сподобалася. Натомість він закликав львів’ян висловити свою думку з приводу формування влади в Україні і в області. Роман Гайдучок також зазначив, що облрада ініціює проведення круглого столу з обговорення кандидатур на найвищі державні пости.
З промовами в підтримку Юлії Тимошенко також виступили: голова Асоціації працедавців у Львівській області Зиновій Бермес, голова страйкового комітету освітян Львова Ігор Шлапак, голова Львівської обласної незалежної профспілки освітян Андрій Соколов та інші.