Письменник і видавець Віталій Капранов розказав, чому він підтримав кандидата на пост Президента України Руслана Кошулинського.

Про це він сказав у коментарі кореспонденту ІА "Вголос".

"Економіка — це найслабша ланка теперішньої державної політики. У Руслана Кошулинського є адекватна економічна програма, зокрема: малі податки для малого бізнесу, а великі — для великого, деолігархізація, безвідсоткові кредити для відкриття власної справи, єдиний соціальний податок на доходи громадян.

В Україні триває війна і дуже важливо, щоб програма кандидата у Президенти відповідала умовам воєнного часу. Бо спекуляція на питаннях миру і війни, яку ми бачимо у більшості кандидатів, — це небезпечна гра з державністю. У Руслана Кошулинського, як військового та націоналіста, є план перемоги. Зокрема, відмова від Мінського і Нормандського форматів та співпраця з державами-підписантами Будапештського меморандуму давно на часі. Це основа виживання української нації.

Також Кошулинський — один із небагатьох кандидатів, у програмі якого є слово «книга». Зокрема, для мене як видавця, важливим є скасування податків на книговидання українською мовою, що сприятиме розвитку цієї галузі", — зазначив Капранов.

Раніше Кошулинський закликав українців не продавати свій голос за "гречку".