Портал footboom.com пише: «Після провальної гри в Донецьку проти місцевого «Металурга», в якій гості зі Львова отримали у свої ворота повний кошик м'ячів (0:4), здавалося, що Ніколай Костов проведе рокіровку на останньому рубежі, надавши Богатінову час на відпочинок. Але тренер розсудив інакше, знову довіривши місце у воротах македонцеві, і не помилився. Оборона «Карпат» нині, мабуть, найвразливіше місце команди, тому не дивно, що динамівці, не продемонструвавши у Львові своєї найкращої гри, все одно з завидною регулярністю опинялися на забійних позиціях перед воротами суперника. Богатінов ще в першому таймі впорався з небезпечним дальнім ударом Гармаша, а на початку другої 45-хвилинки зреагував на удар Гусєва з близької відстані. Мартін не виручив тільки одного разу, коли Ідейє з близької відстані ударом головою буквально вколотив м'яч у його ворота, але в тій ситуації вина лежить на захисниках, які залишили без нагляду єдиного чистого форварда «Динамо».

Македонець опинився в збірній туру порталу football.ua. «Традиційно від Богатінова не знаєш чого чекати, а гра з «Динамо» вийшла якраз білою смугою. Можна сказати, сніжно-білою. У деяких випадках македонський голкіпер по-справжньому виручав свою команду, а в голі Ідейє просто нічого не міг вдіяти. Цікавий факт: Богатінов віддав 35 передач, більше будь-якого свого колеги за амплуа у турі».

А Михайла Кополовця відзначили журналісти UA-футбол. «Змінивши в дебюті матчу Зеньова, Михайлу вдалося не тільки органічно влитися в команду, але й стати одним з кращих та найбільш активних гравців на полі. Безпосередньо в матчі з «Динамо» Кополовець діяв набагато ближче до воріт Коваля, але ж і позиція лівого захисника для нього не нова. Саме після його активних дій вилучення заробив Михалик, а Гладкий повинен був реалізовувати вірний момент».

Джерело: ФК «Карпати»