Група народних депутатів в даний момент вирушили на зустріч з головою Донецької облради Борисом Колесниковим в Лук’янівське СІЗО. повідомляє прес-служба Донецької облради.

Зокрема, до Колесникова прийшли народний депутати Юрій Кармазін і Раїса Богатирьова.

Візит народних депутатів пов’язаний з відкритим листом Колесникова до Верховної Ради, в якому глава Донецької облради просить парламент втрутитися в розслідування його справи.

Раніше повідомлялося, що Борис Колесников написав на адресу Верховної Ради України відкритий лист про створення тимчасової слідчої комісії з розслідування кримінальної справи у звинуваченні Колесникова Б.В. за .ст. 189 ч.4, 364 ч.2 УК України

Зокрема в заяві наголошувалось: «Я звертаюся до Вас відповідно до права, наданого мені ст. ст. 61, 62, 89 Конституції України, враховуючи громадський інтерес до кримінальної справи, порушеної відносно мене як голови Донецької обласної ради, за якою я фактично позбавлений свободи за мої погляди, політичні переконання і участь в опозиційній діяльності. Метою порушення кримінальної справи відносно мене послужило політичне переслідування опозиції, залякування її лідерів й активістів. Я керівник Донецької обласної організації Партії регіонів України, що складається більш ніж з 300 000 членів партії. В даний час в політиці акцент робиться на пошук і знищення «ворогів», які зараз перебувають в Партії регіонів і більшість з них проживає в Донбасі. Відносно мене сфабриковано кримінальну справу. Суди, приймаючі рішення про необхідність утримання мене під вартою, порушують Конституцію України, Кримінально-процесуальний кодекс України, Конвенцію про захист прав і основних свобод людини 1950 року, діють на догоду владі, але не правосуддя. У зв’язку з цим я був вимушений звернутися із заявою про порушення кримінальної справи відносно суддів, що винесли явно неправосудні рішення».

ІА „Гаряча лінія”