„Ми ставимо перед собою завдання в політичному плані ― на зміну державного утворення на берегах Дніпра, яке ми характеризуємо як аналог Хазарського каганату, який побудований в Україні, побудувати національну народну державу”, ― заявив сьогодні на прес-конференції кандидат в Президенти України, лідер партії НРУ за єдність Богдан Бойко.
На думку Богдана Бойко, саме це відрізняє його від всіх інших кандидатів в президенти. „Ми вважаємо, що ця держава, яка побудована не є ні національною, ні народною і не відображає корінні інтереси української нації, оскільки вся пануючу верхівка не є ні національна, ні українська, ні етнічному, ні в політичному плані не відображає інтереси корінної нації”,― зазначив він.
За словами Богдана Бойка, з часу приходу Леоніда Кучми і всіх урядів, які до цього правили Україною, всі етнічні українці в Україні перетворилися на людей третього сорту. „Вони, як правило, не займають керівних позицій ні в політиці, ні в економіці, ні в банківській сфері, а позбавлені через хижацьку приватизацію власності крупними народногосподарськими комплексами, які є в Україні”,― додав він. Політична сила на чолі з Бойком хоче створити народну державу шляхом введення до органів державно влади етнічних українців. „В результаті тієї розстановки сил, яка відбулася в 2002 році, до речі, за висновком російських політичних кіл в політичному полі перестали бути присутні, як вони говорять націоналісти, у нашому розумінні це патріоти”, ― додав він.
За словами Богдана Бойка, для побудови національної державинеобхідно повернути економічну базу. Для цього, на його думку, необхідно провести реприватизацію близько 3 тисяч народногосподарських комплексів, таких як „Криворіжсталь”, завод ім. Ілліча, енергетичних комплексів, які передані в управління космополітичним кланам.
На президентських виборах Богдана Бойка підтримує блок Рух за націю, який був утворений два роки тому з представників НРУ за єдність, Всеукраїнського об‘єднання „Тризуб” ім. Степана Бандери, частини УНА-УНСО та Всеукраїнського об‘єднання Товариство відродження української нації.